Náš sen je jasný a jednoduchý. Chceme poskytnúť podnikateľom, kreatívny a nový spôsob, ako predávať svoje výrobky. Radi by sme spojili výrobcov a podnikateľov z celého Slovenska s miliónmi zákazníkov. najarmok.sk je odvážny, vášnivý a štýlový nový online svet.

Naše výrobky sme mohli zaradiť na rôzne trhy, ale našim snom bolo vlastniť našu značku a budovať vzťahy s našimi zákazníkmi spolu s predajom nášho tovaru. Takýto nástroj neexistoval, takže sme ho jednoducho zostavili. Narodilo sa najarmok.sk.

Zameriavame sa na zlepšenie obchodu pre všetkých, aby sa výrobcovia a predajcovia mohli sústrediť na to, čo vedia najlepšie: na vytváranie svojich produktov. Naše Slovenské trhovisko je živé spoločenstvo skutočných ľudí, ktorí sa pripájajú k tovaru. Platforma umožňuje predajcom robiť to, čo majú radi, a pomáha kupujúcim nájsť to, čo majú radi.

S nízkymi poplatkami, výkonnými nástrojmi a podporou a vzdelávaním pomáhame kreatívnym podnikateľom pri zakladaní, riadení a škálovaní ich podnikania. Chcete sa stať predajcom najarmok.sk Pripojte sa k nám!

Najarmok.sk je slovenský trh s jedinečnými a kreatívnymi produktami, darčekmi pre všetkých. Je domovom špeciálnych, mimoriadnych predmetov – od jedinečných ručne vyrábaných kusov po vintage poklady.

Našou misiou je vybudovať miesto, kde kreativita žije a prosperuje, pretože je poháňaná ľuďmi. Pomáhame našej komunite výrobcov a predajcov Slovenska premeniť ich nápady na úspešné firmy. Naša platforma ich spája s miliónmi kupujúcich po celom Slovensku.

Ako spoločnosť sa usilujeme riadiť sa našimi hlavnými princípmi a pomáhať šíriť myšlienky udržateľnosti a zodpovednosti, ktorých dosah môže ďaleko presahovať naše podnikanie.

Responses