Extrakt tekutý Adaptogén Stop Stress

11,00

Povzbudzujúci extrakt – ADAPTOGÉN Stop Stress. Výťažky z adaptogénnych bylín. Dodá Vám energiu a zvýši odolnosť proti stresu. Tento extrakt je 100% prírodný, šetrne vyrábaný, bez akýchkoľvek prídavných chemických prísad.


Doprava: Slovakia

Predajca: : Pepdr-cannabis Kategórie:

Popis

Vyvážená zmes vybraných adaptogénnych bylín. Adaptogénne byliny zlepšujú prirodzenú stresovú reakciu organizmu, dodávajú životnú silu a zvyšujú celkovú odolnosť organizmu.

Návod na použitie: 1 čajovú lyžičku extraktu, priamo prehltneme a zapijeme vodou, alebo iným nealkoholickým nápojom 2 – 3 x denne.

Extrakt je vhodný užívať priebežne po celý rok. Takto pôsobí ako účinná prevencia a posilňuje našu imunitu. Tento produkt je šetrne vyrobený, bez pasterizácie a alkoholu. Preto si tak uchováva všetky výživné a účinné látky. Pred použitím pretrepať.
Zloženie: 100%-né rastlinné tekuté extrakty, bez alkoholu. Adaptogénne sušené bylinky (Eleutherokok, Parcha saflorová, Schizandra Chinensis, Kozinec blanitý, Rhodiola Rosea, Šišák bajkalský, Leskokôrka lesklá, Ženšen pravý ), listy a kvety z konopy siatej – odroda Futura 75, koreň Zázvor( Ďumbier ), rastlinný glycerín, kojenecká pramenitá voda.

Charakteristika: Výživový doplnok. Rýchle, komfortné použitie so silným účinkom.
Skladovanie: Uchovajte na chladnom a tmavom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením.
Balenie: 100 ml

SLOVENSKÝ VÝROBOK
Kľúčové slová: stres, únava, nedostatok energie, imunita.
Min. trvanlivosť: 06.01.2022

Upozornenie: Tento produkt nemá schválené zdravotné účinky a nejedná sa o liek. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nevhodné pre deti do 3 rokov. V tehotenstve radšej neužívať, prípadne poradiť sa s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Ďalšie informácie

Dodanie územie

Celé SR a CZ

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Extrakt tekutý Adaptogén Stop Stress”

Doprava ceny

Doprava z Slovakia
Pre Slovakia Free

National Rates

Free National Shipping 0,00

International Rates

Shipping Details