Komoda z masívu Vidiek patina 16

892,00

Tiež ste obdivovateľom netradičných kúskov nábytku, ktoré často nevídate v domácnosti u svojich známych? Viete, že vaše zdravie nebude pevné iba z kvalitného jedla, ale aj z toho, pre aký nábytok sa rozhodnete? Naozaj čítate správne! Lacný nábytok väčšinou obsahuje veľké množstvo chemikálií, ako sú ftaláty a iné druhy, ktoré vo veľkej miere negatívne ovplyvňujú ľudské zdravie. Navyše životnosť lacného nábytku nebude nijako vysoká. Nábytok u nás nájdete nezávadný ľudskému zdraviu a jeho životnosť vás veľmi pozitívne prekvapí.


Doprava: Slovakia

Predajca: : jasArt Kategórie:

Popis

Táto drevenná komoda Vidiek patina 16 nie je takzvaný obyčajný kus obyčajného nábytku, ale je to komoda, vyrobená s dlhoročnou tradíciou a láskou.
Na výrobu bolo použité masívne smrekové drevo, u ktorého bola podporená a zvýraznená prírodná krása dreva pomocou brúsenia. Vďaka tomuto postupu nemá komoda hladké steny, ale ide na nej vidieť prírodné štruktúra a jemné praskliny, ktoré podčiarkujú celkový vzhľad. Nielenže vás na prvý pohľad nadchne krásna farba, ktorú sme niekoľko rokov skúšali a miešali, ale tiež vás určite zaujme netradičný tvar celej komody Vidiek patina 16. Komoda má jedinečnú masívnu konštrukciu, v ktorej sú v pravej časti uloženej dve hlboké zásuvky a v ľavej časti sú dvoje dvierka, za ktorými sa ukrýva police.

Šírka : 180 cm
Výška : 77 cm
Hĺbka : 48 cm

Tip predajcu: Eklektický štýl je ideálnym riešením pre kreatívnych ľudí, ktorí preferujú nemať všetko dokonale zladené a spárované. Tu môžete miešať rôzne štýly, ale aj farby.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú v skutočnosti.

Ďalšie informácie

Dodanie územie

Celé Slovensko

Dekor nábytku

Smrek biela patina

Materiál nábytku

Masív

Štýl bývania

Rustikálny

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Komoda z masívu Vidiek patina 16”

Doprava ceny

Doprava z Slovakia
Pre Slovakia 5,00€
Outside Slovakia 7,00€

National Rates

Minimum shipping charge per order 5,00
Maximum shipping charge per order 5,00
Free shipping charge per order order spend over 500,00

International Rates

Minimum shipping charge per order 7,00
Maximum shipping charge per order 7,00

Shipping Details