Nočný stolík z masívu Vidiek klasic 2

216,00

Nočný stolík borovica Vidiek klasic 2 je kus nábytku, ktorý v sebe spája vysokú funkčnosť s jedinečnou estetikou a odkazuje na najpopulárnejšie modely nočných stolíkov.


Doprava: Slovakia

Predajca: : jasArt Kategórie:

Popis

Vidiek klasic 2 je založená na masívnom masívnom základe a zakončená širokou, štvorcovou doskou. Dve zásuvky na drevených vodiacich lištách sú vďaka svojmu tvaru a veľkosti optimálne pre ľudí, ktorí chcú mať pri posteliach svoje obľúbené knihy alebo iné predmety. Do šírky 26 mm so širokou doskou je možné umiestniť nočné lampu a pomerne veľký telefón v retro štýle.
Rustikálny nábytok sa vyznačuje nerovnými líniami a nerovnými zaoblenými rohmi, čoho dôkazom je, že každý prvok bol vyrobený ručne.

Dizajnér radí: V interiéroch v retro štýle je najlepšou voľbou exkluzívny voskovaný nábytok. Mali by ste sa však starať aj o ďalšie prvky, ktoré dopĺňajú retro usporiadanie: telefóny v štýle dvadsiatych a tridsiatych rokov, nočné lampy s okrúhlymi odtieňmi alebo ozdobné mosadzné rámy obrazov. Bez ohľadu na dodatky bude kus nábytku dokonale plniť svoje funkcie a dopĺňať ďalší starožitný nábytok a rustikálny štýl interiérov.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Šírka : 50 cm
Výška : 50 cm 
Hĺbka : 40 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.

Ďalšie informácie

Dodanie územie

Celé Slovensko

Dekor nábytku

Orech

Materiál nábytku

Masív

Štýl bývania

Rustikálny

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nočný stolík z masívu Vidiek klasic 2”

Doprava ceny

Doprava z Slovakia
Pre Slovakia 5,00€
Outside Slovakia 7,00€

National Rates

Minimum shipping charge per order 5,00
Maximum shipping charge per order 5,00
Free shipping charge per order order spend over 500,00

International Rates

Minimum shipping charge per order 7,00
Maximum shipping charge per order 7,00

Shipping Details