Nočný stolik z masívu Vidiek klasic 5

203,00

Rustikálny borovicový nábytok, zaručuje vynikajúcu kvalitu povrchovej úpravy a moderný štýl kombinujúci retro prvky so súčasnou funkčnosťou a veľkú pozornosť detailom.


Doprava: Slovakia

Predajca: : jasArt Kategórie:

Popis

Borovicové stoliky z kolekcie Vidiek klasic boli vyrobené z masívneho borovicového dreva zo škandinávskych lesov. Toto drevo je odolné proti poškriabaniu, má krásny vzor zŕn a nádhernú charakteristiku borovice a nádhernú živicovú vôňu, ktorá trvá po celú dobu životnosti nábytku.

Každý kus nábytku z kolekcie Vidiek klasic bol vyrobený ručne vynikajúcimi remeselníkmi. Obaja majú veľké znalosti dreva a vynikajúcu techniku ​​na jeho spracovanie. Vďaka tomu je produkt, ktorý vás osloví, jedinečný. Najlepšie suroviny a tesári zaručujú najvyššiu kvalitu.

Nočný stolík Vidiek klasic 5 je vzorom pre ľudí, ktorí si cenia poriadok a radi majú správne usporiadané praktické predmety. Táto nočná skrinka určite pomáha kontrolovať chaos a jej pohodlné zásuvky sa zmestia aj pre knihy strednej veľkosti. Jedná sa o klasický model, ktorého interiér bol rozdelený do štyroch rovnakých priestorov na základe drevených vodiacich zásuviek. Stabilná základňa je vyrobená z masívneho dreva, ako aj z pevného vrchu skrinky. Originálny dizajn a jedinečný dizajn z neho urobili nielen nočný stolík, ale aj mini komodu.

Rustikálny nábytok sa vyznačuje nerovnými čiarami a nerovnými zaoblenými rohmi, čoho dôkazom je, že každý prvok bol vyrobený ručne.

Dekoratér odporúča: Nočné skrinky sú skvelým dekoratívnym prvkom, ale mali by ste sa dôkladne pozrieť na tvary a farby našej spálne, aby zodpovedali vzhľadu nábytku. Borovicový nábytok s teplým tónom dokonale ladí s chladnejšími interiérmi, ktorých okná majú severnú výstavu.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Šírka : 50 cm
Výška : 50 cm
Hĺbka : 40 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti

Ďalšie informácie

Dodanie územie

Celé Slovensko

Dekor nábytku

Orech

Materiál nábytku

Masív

Štýl bývania

Rustikálny

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nočný stolik z masívu Vidiek klasic 5”

Doprava ceny

Doprava z Slovakia
Pre Slovakia 5,00€
Outside Slovakia 7,00€

National Rates

Minimum shipping charge per order 5,00
Maximum shipping charge per order 5,00
Free shipping charge per order order spend over 500,00

International Rates

Minimum shipping charge per order 7,00
Maximum shipping charge per order 7,00

Shipping Details