Nočný stolík z masívu Vidiek patina 01

216,00

Nočný stolík je ďalším dôležitým vybavením pre spálne. Nielenže nočný stolík dokáže zaistiť ďalší úložný priestor, ale tiež zaistí estetiku a pohodlie. Nikomu z nás sa uprostred noci nechce vstávať pre pohár vody, preto je veľmi nenahraditeľné mať u svojho lôžka taký stolík.


Doprava: Slovakia

Predajca: : jasArt Kategórie:

Popis

Konštrukcia nočného stolíka je celá vyrobená z masívneho smrekového dreva, ošetrená krásnou farbou v šedom odtieni, ktorá zaistí vašej spálni nevšedný vzhľad.
Použitý sivý tón nie je hocijaký. Aby bol nábytok z kolekcie Vidiek patina dokonalý, jeho farba bola miešaná a skúšaná niekoľko rokov.
Jedná sa teda o originálny nábytok, ktorý stojí za to mať vo svojej svätyni pokoji.Veľmi obdivuhodné sú detaily, ktoré vytvára kúzlo tradičného Rustika.
Nočný stolík, rovnako ako celá kolekcia nábytku Vidiek patina bola obrúsená, aby v konečnom vzhľade vynikla prírodná štruktúra a mierne praskliny.
Konštrukcia a tvar stolíka je veľmi jednoduchá a nanajvýš funkčný.Prehľadne a pohodlne môžete do hornej zásuvky umiestniť svoje potreby, ktoré potrebujete miest stále po ruke, kdežto do spodnej skrinky môžete umiestniť potreby, o ktorých nechcete, aby boli bežne k videniu.Vďaka jeho jednoduchosti, farbe, masívnemu drevu a celkovému charakteru, je možné nočný stolík umiestniť v spálni inšpirované aktuálnymi trendmi v tradičnom alebo rustikálnom štýle. Ako dekoráciu odporúčame použiť krásne zelené kvety, zemité farby, ako sú béžová a hnedá. Vďaka krásnemu kovania vyrobeného z liatiny, môžete na nočný stolík umiestniť krásnu lampičku s kovovým podstavcom a látkovým tienidlom, ktorý dokonale padne k nočnému stolíku.

Šírka : 54 cm
Výška : 67 cm
Hĺbka : 42 cm

Tip od predajcu: K vybaveniu v industriálnom štýle pridajte kovové dekorácie,kovové lampičky a iné.Naopak k rustikálnemu
štýlu pridajte čo najviac prírodných prvkov,ako sú vlnné textílie a živé rastliny.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú.

Ďalšie informácie

Dodanie územie

Celé Slovensko

Dekor nábytku

Smrek biela patina

Materiál nábytku

Masív

Štýl bývania

Rustikálny

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nočný stolík z masívu Vidiek patina 01”

Doprava ceny

Doprava z Slovakia
Pre Slovakia 5,00€
Outside Slovakia 7,00€

National Rates

Minimum shipping charge per order 5,00
Maximum shipping charge per order 5,00
Free shipping charge per order order spend over 500,00

International Rates

Minimum shipping charge per order 7,00
Maximum shipping charge per order 7,00

Shipping Details