PC stôl z masívneho dreva Vidiek klasic

614,00

Rustikálny stôl z masívneho borovicového dreva zakončený prírodným voskom. Tento nábytok je ideálny pre milovníkov retro štýlu. Klasický, pevný a pôsobivý stôl má bezpečne zaoblené rohy


Doprava: Slovakia

Predajca: : jasArt Kategórie:

Popis

Pracovný stôl je funkčný vďaka 6 priestranným zásuvkám, do ktorých sa zmestí mnoho riadu potrebného na prácu. Komfortný veľký vrch je perfektný pre každodennú prácu. Pod hornou časťou stola je výsuvná polica, na ktorú môžete umiestniť klávesnicu alebo skryť notebook, keď ju už nepotrebujete. Ideálne pre detskú izbu, izbu pre dospelých alebo pre dospelých, a to vďaka správne usporiadanému príslušenstvu. Rozmery nábytku zaručujú jeho vhodnú expozíciu najmä v kancelárii, kancelárii, štúdiu alebo študovni. Nábytok vyrobený z dreva s jeho viditeľnou štruktúrou je nepochybne jeho najväčším prínosom. Táto vlastnosť znamená, že tu nie sú dva rovnaké nábytok, líšia sa obilím. Nábytok je hotový ručne.

Dizajnér radí: Drevený stôl je hlavným prvkom študovne a študovného kúta, takže nezabudnite zabezpečiť, aby jeho veľkosť bola primeraná a prispôsobená vašim potrebám. Náš produkt je vyrábaný v štandardnej veľkosti, preto bude vhodný pre každého používateľa.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Šírka : 152 cm
Výška : 81 cm
Hĺbka : 60 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.

Ďalšie informácie

Dodanie územie

Celé Slovensko

Dekor nábytku

Orech

Materiál nábytku

Masív

Štýl bývania

Rustikálny

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PC stôl z masívneho dreva Vidiek klasic”

Doprava ceny

Doprava z Slovakia
Pre Slovakia 5,00€
Outside Slovakia 7,00€

National Rates

Minimum shipping charge per order 5,00
Maximum shipping charge per order 5,00
Free shipping charge per order order spend over 500,00

International Rates

Minimum shipping charge per order 7,00
Maximum shipping charge per order 7,00

Shipping Details