Posteľ z masívu Vidiek klasic 90 Dobrosen

464,00

Rustikálny nábytok, zaručuje vynikajúcu kvalitu povrchovej úpravy a moderný štýl kombinujúci retro prvky so súčasnou funkčnosťou a veľkú pozornosť detailom.
Borovicové postele z kolekcie Vidiek klasic sa vyznačujú dokonalým spracovaním, originálnou estetikou a mimoriadnou odolnosťou.


Doprava: Slovakia

Predajca: : jasArt ,

Popis

Posteľ Dobrosen je pohodlný, pevný kus nábytku s dokonalými rozmermi, ktorý sa hodí ku všetkým typom spální. Takéto lôžko je vynikajúcou voľbou pre mládežnícku izbu a väčšie manželské izby. Unikátny retro štýl, v ktorom bola vyrobená posteľ Dobrosen, je odolný voči všetkým modom a bude skvelou ozdobou vašej spálne po mnoho rokov.
Postele Dobrosen sú vyrobené z masívneho dreva, ručne upravené prírodným voskom, čím sú bezpečné pre alergikov a prírodné prostredie.

Silné a hrubé borovicové dosky, z ktorých sme vytvorili postele Dobrosen a solídne spracovanie, zaručujú dlhoročné bezproblémové používanie.

Môžete si vybrať jednu zásuvku s rozmermi 69 x 200 cm pre posteľ.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Rozmer : 90×200 cm
Výška : 130 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.

Ďalšie informácie

Dodanie územie

Celé Slovensko

Dekor nábytku

Orech

Materiál nábytku

Masív

Rozmer

90×200 cm

Štýl bývania

Rustikálny

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Posteľ z masívu Vidiek klasic 90 Dobrosen”

Doprava ceny

Doprava z Slovakia
Pre Slovakia 5,00€
Outside Slovakia 7,00€

National Rates

Minimum shipping charge per order 5,00
Maximum shipping charge per order 5,00
Free shipping charge per order order spend over 500,00

International Rates

Minimum shipping charge per order 7,00
Maximum shipping charge per order 7,00

Shipping Details