Sušené mäso Jelenie Chilli 30g

3,88

Šiel lesom, šiel pikantný jeleň! Naša receptúra, naše chilli, ale tentokrát v jelenej variante. Takto chutí poriadna divina preložená indickými papričkami.
Či už si športovec a potrebuješ rýchlo doplniť energiu, vodič, ktorý nechce zaspať za volantom alebo len pôžitkár, ktorý si chce vychutnať zdravú pochúťku k vínu či pivu. Príležitostí, kedy si dať sušené mäso je mnoho. Rozhodne ale platí, že je to zdravá maškrta plná proteínov, ktorá dodá telu potrebnú výživu. Jednoducho poriadna mäsitá záležitosť.
Usušili sme vlastnú zverinu a zaradili ju do stálej ponuky. S naším korením, podľa nášho postupu a tak, ako to máte radi. Je to trochu nákladnejšia záležitosť, ale za kvalitu sa platí – a toto je naozaj prémiovka.


Doprava: Czech Republic

Predajca: : Maso Here Kategórie:

Popis

Používame výhradne zadné stehno jeleňa, ktoré má veľmi jemnú a krehkú textúru. Toto mäso je veľmi chudé a takmer bez tuku a žíl. Na výrobu 30 gramov nášho sušeného jelenieho mäsa ho spotrebujeme až 120 gramov.

Zloženie

Jelenie mäso, jablčný ocot, soľ, naša vlastná unikátna zmes korenia, chilli.
Výrobok neobsahuje žiadne alergény alebo látky zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Skladuj na suchom a chladnom mieste v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C a nevystavuj mäso priamemu slnečnému žiareniu.

Nutričné hodnoty na 100 g

Jedno 30 gramové balenie nášho sušeného mäsa je vyrobené zo 120 gramov hovädzieho a dokáže zastúpiť dennú dávku bielkovín potrebnú pre normálneho človeka so sedavým zamestnaním.
Energetická hodnota 1693 kj (406 kcal)
Tuky 6 g (z toho nas. mastné kyseliny 2 g)
Sacharidy

Ďalšie informácie

Dodanie územie

Celé SR a CZ

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sušené mäso Jelenie Chilli 30g”

Doprava ceny

Doprava z Czech Republic
Pre Czech Republic 4,00€

National Rates

Minimum shipping charge per order 4,00

International Rates

Shipping Details

Maximum shipping charge per order 4,00
Minimum shipping charge per order 4,00
Maximálna prepravná cena účtovaná za tento produkt bez ohľadu na množstvo: 4,00